NVC Dance Floor – Proces „Tak/Nie”

Podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą


Większość z nas miewa takie momenty, kiedy wewnętrznie zmagamy się z podjęciem decyzji. Zwłaszcza, gdy działamy pod presją czasu, nie lubimy wybierać, albo żadna z opcji nie jest specjalnie zachęcająca. Jak zatem dostrzegać wartość w widzeniu alternatywnych rozwiązań, zamiast się na nich zawieszać i ulegać rozdarciu?


Zapraszamy Cię na szkolenie NVC Dance Floor, składające się z trzech spotkań online poświęconych nauce i praktyce Procesu NVC „Tak/Nie”.


Jeśli doświadczasz od czasu do czasu wewnętrznego konfliktu w związku z wyborem, którego chcesz dokonać i jest to dla Ciebie dużym wyzwaniem, któremu w dodatku towarzyszy lęk, niepewność, dyskomfort lub nadmierne napięcie, to to szkolenie prawdopodobnie przyniesie Ci dużą ulgę i większą łatwość w podejmowaniu decyzji.


Największą wartością procesu „Tak/Nie” jest to, że pomaga on przywołać inteligencję serca związaną z potrzebami, zwiększając prawdopodobieństwo, że Twoje wybory będą bardziej satysfakcjonujące. Zagłębiając się z ciekawością w kolejne kroki tego procesu będziesz mieć okazję do zintegrowania pozornego podziału „albo-albo” związanego z Twoją decyzją i świadomego przejścia do rozwiązania „zarówno-i”.


Korzyści z udziału w szkoleniu:

  •     wiele okazji do praktyki NVC;
  •     zdobycie umiejętności podejmowania decyzji, które biorą pod uwagę Twoje potrzeby;
  •     poszerzenie świadomości i wiedzy o sobie;
  •     zrobienie kolejnych kroków na ścieżce Porozumienia bez Przemocy;
  •     poznanie procesu wewnętrznej mediacji;
  •     transformacja intelektualnej presji w ciekawość;
  •     poznanie nowych metod pracy NVC.

Czym są NVC Dance Floors?

Procesy NVC Dance Floors zostały stworzone przez Bridget Belgrave i Ginę Lawrie, aby uczyć się i ćwiczyć Porozumienie bez Przemocy w czasie warsztatów, grup praktykujących i w domu. Od niedawna, procesy te są dostępne w języku polskim.

NVC Dance Floors składają się z kart reprezentujących różne elementy procesu komunikacji. Karty te można położyć na podłodze w różnych układach, tak by osoby uczące się NVC mogły po nich chodzić.

Jest dziewięć „procesów”, z których każdy ma na celu rozwój świadomości i umiejętności w określonym obszarze NVC. Planujemy cykl szkoleń – każde poświęcone innemu procesowi.  


Czas trwania szkolenia:

Całe szkolenie będzie trwało 3 tygodnie, w czasie których spotkamy się 3 razy online, każdorazowo po 2,5 h.


Daty spotkań:

1, 8 i 15 czerwca 2021 w godz. 18:30-21:00.


Jak:

Online na platformie ZOOM. Aby wziąć pełny udział w szkoleniu, potrzebujesz komputer/laptop z kamerą i mikrofonem.

Link do spotkań otrzymasz w mailu potwierdzającym zapis na szkolenie. Uwaga: jeśli potwierdzenie zapisu do Ciebie nie dotrze, sprawdź Spam oraz zakładkę “Oferty”.

Szkolenie nie będzie nagrywane.


Dla kogo:

Zapraszamy osoby, które brały już udział w jakimś szkoleniu z Porozumienia bez Przemocy (NVC) i znają podstawy (m.in. wiedzą, czym są cztery kroki, jakie są założenia NVC, czym jest empatia i szczerość).

Jeśli dopiero zaczynasz poznawać NVC, zapraszamy na inne nasze szkolenia.


Liczebność grupy:

Minimum 8 osób – maksimum 23 osoby


Koszt:

Zdecyduj, jaką kwotę chcesz zapłacić między 299 zł a 499 zł za całość.

Jeśli potrzebujesz łatwości i nie chcesz decydować samodzielnie, wybierz kwotę 399 zł.

Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę/organizację, napisz o tym w uwagach do zamówienia i podaj NIP.


Zapisy:

Zarezerwuj swoje miejsce klikając link:


Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl lub info@babskadzungla.pl


O prowadzących:

Beata Kosiacka - Certyfikowana trenerka NVC, coach PCC ICF, mediatorka, certyfikowana trenerka FRIS®

Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji NVC dla studentów na wydziale Pedagogiki UW, a także dla organizacji, zespołów, różnych grup zawodowych i osób prywatnych.

W pracy coachingowej wspiera osoby indywidualne w odważnym stawianiu celów i realizowaniu ich w zgodzie ze swoimi wartościami, a parom w konflikcie pomaga odnaleźć najlepszą drogę do pokojowego rozwiązania problemu.

Od 2010 r. prowadzi własną działalność www.BabskaDzungla.pl


Magdalena Malinowska - Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty. Strona: www.empathicway.plNajbliższe edycje

zoom , od 1.06.2021

1.06.2021 od 18:30 do 21:00
8.06.2021 od 18:30 do 21:00
15.06.2021 od 18:30 do 21:00