Oczekiwania w relacjach

Natura sprytnie to wymyśliła, że zakochując się naturalnie dopasowujemy się do siebie. Zazwyczaj przez pierwszy rok, dwa żyjemy zgodnie, przyjemnie, towarzyszy nam stan uniesienia. I nawet gdy dojdzie do kłótni, to łatwo ją zażegnać;) Ale z czasem… topór wojenny niebezpieczne zawisa nad związkiem.

Czy zdarza Ci się coraz częściej łapać na myśli, że w Twoim związku nie dzieje się najlepiej? Możliwe, że stoi za tym szereg różnych oczekiwań, np.

  • skoro się kochamy, to powinniśmy…
  • Nie tak powinno wyglądać wspólne życie…
  • Związki innych ludzi są …
  • Inni mężczyźni/inne kobiety…

Jeśli chcesz poznać sekrety udanego związku i porzucić stare oczekiwania na rzecz dojrzałego partnerstwa, to zapraszam Cię do udziału w tym wydarzeniu. Podczas warsztatu przyjrzymy się, jakie potrzeby kryją się pod oczekiwaniami i wspólnie znajdziemy najlepsze praktyczne sposoby by się nimi zaopiekować. Od Ciebie zależy, czy dasz sobie szansę spojrzeć na swoje relacje z nowej perspektywy.

Jeśli szukasz wsparcia dla siebie lub swojego partnera/partnerki - zapraszam do kontaktu.


Beata Kosiacka

Pracuję jako coach, trenerka i mediatorka w duchu NVC (Porozumienia bez Przemocy), umiem słuchać i pomagam pokojowo rozwiązywać węzły gordyjskie. Od 2010 r. pod marką BabskaDzungla.pl pracuję z kobietami i mężczyznami oraz parami  wspierając ich w dialogu z szacunkiem, empatią i wzajemnym zrozumieniu.