O mnie

Nazywam się Beata Kosiacka i pomagam ludziom odkrywać ich własną drogę. Drogę ku szczęściu, satysfakcji i pełni życia.

Urodziłam się i dorastałam w czasach, kiedy ludzie w Polsce nie mieli paszportów w domach. A ja marzyłam, o tym, żeby zwiedzać i poznawać świat. Jednak niespecjalnie pociągały mnie kolorowe zdjęcia w katalogach biur podróży, oferujących zorganizowane wycieczki oraz przywożenie pamiątek, wykonanych specjalnie z myślą o turystach.

Chciałam czegoś więcej. Podróżować na własną ręką, rozmawiać z tubylcami, jeść lokalne potrawy, poznawać świat od kuchni, chodzić swoimi ścieżkami, otwierając się na przygodę. Udało mi się zrealizować to marzenie. Zwiedziłam w ten sposób pół świata.

I tak ciekawość świata i ludzi, chęć doświadczania i rozwoju oraz kierowanie się w życiu intuicją w zwiedzaniu świata doprowadziły mnie do Szkoły Trenerów, gdzie w 2008 r. po raz pierwszy zetknęłam się z Porozumieniem bez Przemocy (NVC) i które od tego czasu stało się moją życiową filozofią i także pasją. Zapragnęłam wnosić tę jakość najpierw do moich najbliższych relacji, a potem dalej w świat – organizując i prowadząc szkolenia dla osób indywidualnych i instytucji.

Rozwój nigdy się nie kończy. Ciągle odkrywam coś nowego, pociągają mnie kolejne kierunki, które czasem są kontynuacją, a czasem nową ścieżką, które pięknie wzajemnie się przeplatają i komponują z pozostałymi. Te inne moje ścieżki to coaching i mediacje. Okazało się, że NVC, coaching i mediacje doskonale się ze sobą łączą i przenikają, a poprzez to są bardzo pomocne w rozwiązywaniu osobistych dylematów, związanych z wyglądem, relacjami, czy zmianą zawodową. Podejście to równie dobrze sprawdza się w planowaniu kariery i życia w zgodzie z najważniejszymi wartościami, rozwiązywaniu konfliktów w sferze zawodowej i osobistej, a także przy wprowadzaniu stopniowych i skutecznych zmian na kolejnych etapach świadomego, dobrego życia.

Sama będąc mamą dwóch obecnie już dorosłych synów i żoną z 25-letnim doświadczeniem małżeńskim, potrafię przyjąć perspektywę innych rodziców i partnerów, by towarzyszyć im i pomagać w odkrywaniu własnego potencjału, kreatywności i jasnego wyrażania swoich potrzeb, w oparciu o wzajemny szacunek i empatię.

Lubię wyzwania i wierzę, że wychodzenie poza strefę komfortu bardzo nam wszystkim służy. Jeśli więc masz apetyt na życie, ale nie wiesz od czego zacząć, potrzebujesz konkretnego, realnego planu i kogoś, kto będzie w Ciebie bezgranicznie wierzył, towarzysząc Ci w tej podróży, to nie wahaj się!

Skontaktuj się ze mną jak najszybciej!

MedJAlnie

Zapraszam do wysłuchania wybranych audycji z moim udziałem i do lektury :)